W jaki sposób należy wybrać właściwe pampersy dla dzieci?

Trudne początki

Wielu młodych rodziców boryka się z różnymi problemami dotyczącymi zakupów już od momentu, kiedy to zostanie im obwieszczone, iż spodziewają się maleństwa. Niejednokrotnie wybieracie się do sklepów z artykułami przeznaczonymi do wyprawki noworodka i bezradnie rozkładacie ręce, gdyż nie macie pojęcia jaki produkt wybrać, a mnoga ilość producentów nie ułatwia wam tego. Dlatego też pragnę wam przybliżyć aspekt dotyczący właściwego zakupu jednego z artykułów potrzebnego dla komfortu waszego pierworodnego.

Pampersy dla dzieci

Pieluszki dla niemowlaczków są niezbędne do tego, aby zapewnić im przede wszystkim komfort oraz swobodę. Z resztą raczej to oczywista sprawa i wiadoma dla każdego z rodziców. Jednakże niejeden, który szykuje wyprawkę na przyjście swojego szkraba posiada dylemat wobec tego jak odpowiednio dobrać pampersy.

Właściwy rozmiar pampersów

Zacznijmy od tego, iż każde opakowanie pieluch posiada oznakowanie z cyfrą, która wyznacza przedział właściwej wagi. Począwszy od 0, który jest adekwatny dla wcześniaków, które ważą poniżej dwóch kilogramów. Kolejno liczba jeden, która przewiduje pampersy dla dzieci od dwóch do pięciu kilogramów, a następnie dwa dla dzieci od trzech do sześciu kilogramów, skończywszy na maxi dla dzieciaczków od siedmiu do osiemnastu kilogramów.

Jaka marka najlepsza?

Na rynku istnieje wielu producentów pampersów. Wybranie najbardziej odpowiedniego? Jest to chyba jeszcze większy problem aniżeli wybranie pampersów pod względem rozmiaru. Gdy zawitamy do supermarketu zdaje się, iż półki z pieluchami oraz ich producentami się nie kończą. Pampers Premium Care świetnie nadająca się dla niemowlaków, gdyż są miękkie, chłonne oraz posiadają elastyczne boki. Kolejno, pieluszki tej samej firmy, Active Baby odpowiednie dla nieco starszych szkrabów. Dada Premium może i trochę odbiega od uprzednio wymienionych marek pod względem komfortu oraz wygody dziecka, ale jest to najtańsza opcja dostępna na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

31 − 25 =