Pożyczka na krótki urlop – gdzie i za ile można pojechać?

Kilkudniowy urlop można spędzić w Polsce lub za granicą. Niezależnie od obranego kierunku warto zadbać o to, by wypoczynek był jak najpełniejszy. Najlepsze okazje last minute i pobyty w luksusowych ośrodkach wypoczynkowych można łatwo sfinansować dzięki szybkim pożyczkom przez Internet.

Ile potrzeba na krótki wyjazd na urlop? Skąd wziąć pieniądze na okazyjne wakacje?

Krótki wyjazd nie zawsze jest tani, ale najważniejsze, by był niezapomniany i zapewniał efektywny wypoczynek. Na kilkudniowy pobyt w jednym z luksusowych ośrodków wypoczynkowych w Polsce trzeba wydać od około 200 do 2000 złotych za osobę.

Nawet kilka dni wystarczy, żeby udać się na wypoczynek za granicę. W takich wypadkach wydatek jest podobny – koszt kilkudniowego pobytu za granicą może wahać się od około 350 złotych za osobą wzwyż. Ceny zależą od państwa i regionu, do jakich się podróżuje.

Im krótszy urlop, tym skuteczniej powinien pozwolić wypocząć, dlatego nie warto oszczędzać na organizacji tych kilku dni tylko dla siebie, które można spędzić także z najbliższymi. Z jednej strony kwota potrzebna do organizacji takiego wypadku nie jest duża, z drugiej nie każdy odkłada regularnie pieniądze na fundusz wakacyjny.

Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki online. Przez Internet nawet w kilkanaście minut można wziąć pożyczkę, np. na Moneyman.pl. Dzięki łatwemu dostępowi do dodatkowych środków da się zarezerwować wyjazd okazyjnie, np. last minute. Najlepiej wybierać takie pożyczki, które można spłacać w wygodnych ratach, wówczas wydatek na urlop nie obciąży nadmiernie domowego budżetu.

Gdzie warto pojechać na krótki urlop? Najlepsze miejsca na kilkudniowe wypady

Na kilkudniowy wypoczynek w Polsce świetnie nadają się ośrodki wypoczynkowe zlokalizowane niedaleko dużych miast oferujące zabiegi na twarz i ciało, saunę czy dostęp do pływalni. Zwykle mają one wysoki standard. W takich miejscach łatwo wypocząć i przy okazji zadbać o siebie. Dodatkową zaletą takich ośrodków wypoczynkowych jest krótki czas dojazdu, dzięki czemu nie trzeba wielu godzin spędzać w samochodzie czy transporcie publicznym.

Spokojny relaks możliwy jest też za granicą, zwłaszcza jeśli mieszka się w pobliżu lotniska obsługującego loty międzynarodowe. Na kilka dni warto polecieć do Londynu, do Włoch, zwiedzić Edynburg czy pospacerować po uliczkach Wiednia lub czeskiej Pragi. Możliwości jest naprawdę wiele, a koszty takiego wyjazdu są porównywalne do tych, jakie ponosi się na kilkudniowy urlop w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

66 + = 71