Oryginalny prezent na rocznicę ślubu

Dla małżonków, którzy są fanami szybkich aut, idealnym prezentem będzie jazda Ferrari po profesjonalnym torze wyścigowym. Gdy partnerzy chcą przeżyć piękne chwile w przestworzach, świetną okazją na rocznicę ślubu będzie lot balonem. Aby uczcić cudowne momenty, warto też zrobić sesję zdjęciową przy współpracy doświadczonego fotografa.

Jazda Ferrari po torze wyścigowym

Gdy małżonkowie są fanami szybkich aut, świetnym pomysłem na uczczenie rocznicy ślubu jest wypad na tor wyścigowy, gdzie będzie okazja do przejechania się Ferrari. Partnerzy będą mogli usiąść za kierownicą różnych modeli pojazdu, dzięki czemu sprawdzą ich moc oraz porównają swój czas pokonania toru. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonego instruktora, który będzie dbał o jakość i bezpieczeństwo przejazdu. Jest to też idealny prezent na urodziny lub imieniny dla fanów szybkich aut. Ciężko bowiem znaleźć lepszą atrakcję na torze wyścigowym niż jazda Ferrari. Poznań, Warszawa, Radom, Trójmiasto i Białystok to tylko niektóre miasta, w których jest organizowana ta rozrywka.

Lot balonem dla dwojga

Lot balonem to cudowne przeżycie dla dwojga. Małżonkowie mają okazję podziwiać piękne polskie krajobrazy z góry i doceniać uroki bajecznych wschodów i zachodów słońca. Lot balonem jest wolny i spokojny, dzięki czemu nie umknie żadna atrakcja. Jest to zarazem jeden z najbezpieczniejszych środków transportu. Wszystkie balony mają unijne certyfikaty, a pilot ma niezbędną licencję. Aby ją zdobyć, musi wykonać min. 50 godzin lotu lub 50 startów w osobie dowódcy balonu. Sam przelot trwa około godziny, jednak na całą atrakcję należy zarezerwować sobie minimum 3 godziny. Lot balonem jest niezwykłym przeżyciem, które pozostanie w pamięci małżonków na długo.

Sesja zdjęciowa dla pary

Najlepszym sposobem na upamiętnienie pięknych chwil jest sesja zdjęciowa. Po latach można wspominać przełomowe momenty lub zabawne sytuacje. Każda para z pewnością będzie zachwycona, kiedy weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem doświadczonego fotografa. Dodatkowo dla romantycznych małżeństw istnieje możliwość zorganizowania intymnej sesji dla dwojga. W namiętnej atmosferze tworzone są piękne zdjęcia, które zniewalają namiętnością i zmysłowością. Sesja dla małżeństwa to idealny prezent na uczczenie rocznicy ślubu lub podarunek na urodziny partnera.

 

Zobacz także: prezent dla kobiet lubiących adrenaline

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 63 = 72