Najciekawsze parki rozrywki w Polsce

Energylandia jest największym parkiem rozrywki w Polsce, gdzie m.in. można zjechać z najwyższego rollercoastera na świecie. Park rozrywki dla dzieci w Bałtowie ma do zaoferowania kontakt z egzotycznymi zwierzętami oraz Muzeum Jurajskie. Magiczne Ogrody natomiast przenoszą uczestników w świat baśni, gdzie są przewidziane takie atrakcje dla dzieci, jak dom czarodzieja lub wodny świat.

Energylandia – niezapomniana rozrywka dla każdego

Park rozrywki Energylandia jest największą tego typu atrakcją w Polsce, w której znajduje się ponad 60 maszyn i obiektów gwarantujących niezapomniane doświadczenia. Dla najmłodszych przeznaczona jest „Bajkolandia”, dla całych rodzin poleca się strefę familijną, a osoby szukające mocnych wrażeń znajdą niezapomniane atrakcje w strefie młodzieżowej. Dodatkowo dostępne są trzy baseny oraz najwyższy i najszybszy wodny rollercoaster, który rozpędza się nawet do 110 km/h! Jednak w Energylandii nie tylko odbywa się zabawa w stylu lunaparku, ale też festiwale muzyczne. W ubiegłym roku można było wziąć udział m.in. w Top Stars Festival, 90’s Festival, Giganci Sceny, Disco – Polo Festival oraz Millenium Festival. Jest to idealne miejsce dla całej rodziny na wspólne spędzenie czasu wśród wielu ciekawych atrakcji, które gwarantują niezapomniane wrażenia. Dodatkowo jest to świetna okazja na spędzenie urodzin, ponieważ solenizanci do 18 lat otrzymują bilet za 1 zł. Aby kupić voucher, należy wejść na stronę www.prezentmarzen.com i wykupić bilet umożliwiający wstęp do parku rozrywki.

Rodzinny park rozrywki w Bałtowie

Park rozrywki w Bałtowie ma do zaoferowania trzy strefy:

  • JuraPark, gdzie odbywa się wycieczkę po ścieżce dinozaurów, odwiedza się Muzeum Jurajskie, plac zabaw, Gondwana oraz Prehistoryczne Oceanarium;
  • Rozrywka – część przeznaczona dla najmłodszych, którzy mogą korzystać bez limitu z karuzeli, gokartów, basenu z kulkami oraz statku pirackiego;
  • Zwierzyniec – w pierwszej części (Zwierzyńcu Górnym) uczestnicy wyruszają w podróż amerykańskim busem na spotkanie z żubrami, wielbłądami, emu lub strusiami. W drugim etapie (Zwierzyniec Dolny) odwiedza się egzotyczne ptaki oraz osły, małpki oraz szopy.

Park rozrywki w Bałtowie to idealny prezent dla miłośników prehistorii oraz dzieci pasjonujących się przyrodą.

Park rozrywki Magiczne Ogrody

Wkraczając do parku rozrywki Magiczne Ogrody, przenosi się do świata baśni. Można tam spotkać m.in. dom czarodzieja, marchewkowe pole, wodny świat, smocze gniazdo lub krasnoludzki gród. Uczestnicy mogą podziwiać piękną krainę oraz brać udział w licznych atrakcjach. Park jest szczególnie skierowany do najmłodszych dzieci, dla których będzie to niezapomniana przygoda. W parku znajdują się też restauracje i piękne ogrody, więc odnajdą się tam również dorośli uczestnicy.

Zobacz także: Energylandia jako pomysł na weekend dla całej rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

21 + = 29