Kobiety w biznesie dają sobie radę

W biznesie nie jest łatwo

Kiedyś mówiono, że biznes jest tylko dla mężczyzn, jest trudny, wymaga wielogodzinnej pracy, a słabe kobiety nie są zdolne do prowadzenia firmy. Dzisiaj czasy się zmieniły i panie coraz częściej prowadzą firmę. Niejedna osoba szuka pracy, ale nie potrafi pracować dla kogoś oraz u kogoś. Taka praca to podstawa, a wiele osób chce mieć dobre pieniądze. Zarabia się dobrze na swoim. Można podjąć ciekawą pracę, ale własny biznes jest o wiele lepszy. Niejedna osoba zakłada firmę. Coraz więcej kobiet podejmuje takie wyzwanie. Jest to ciekawa sprawa, trudna, ale rozwojowa.

 

Kobiety mają firmy w różnych branżach

Kobiety są twórcze oraz kreatywne. Prowadzą firmy różnych branż – kosmetyczne, spożywcze, rolnicze. Ich kreatywność jest duża, a chęć podejmowania współpracy należy do bardzo dużych. Kobiety potrafią prowadzić firmy, mają umiejętności miękkie, są chętne do współpracy. Ich działanie na pewno jest godne uwagi. Niejedna osoba wie, że własna firma to wyzwanie, obowiązek i możliwości. W ostatnich latach firm prowadzonych przez kobiety jest coraz więcej.

 

Kobiety prowadzą firmy każdej wielkości. Są to firmy małe, średnie oraz duże. To firmy na miarę naszych czasów, stosujące nowoczesne technologie, solidne i dobrze pracujące. Na pewno warto zatrudnić się w firmie prowadzonej przez kobiety. Jest to praca ciekawa, a panie lepiej rozumieją pracowników. Biznes kobiecy ma ludzką twarz, kobiety chętnie prowadzą firmy, są zainteresowane ludźmi, otwarte oraz empatyczne. Jak zatem panie radzą sobie w biznesie? Rzetelnie, dobrze oraz mają wiele do zaoferowania rynkowi oraz pracownikom. Najsłynniejsze kobiety biznesu to Magda Gessler, znana restauratorka, Irena Eris, która stworzyła wspaniałą markę kosmetyczną oraz ośrodki spa. Jest to marka znana, lubiana, niedroga, dostępna dla Polek. Drogie kosmetyki w Polsce gorzej się sprzedają, ale Irena Eris stworzyła kosmetyki ze średniej półki cenowej, dobrej klasy i znakomicie sprawdzające się w różnych okolicznościach. Kosmetyki na dzień, na noc, na wakacje, w opakowaniach różnej wielkości. Panie chętnie je kupują. Przykład biznesu prowadzonego przez Eris jest modelowy.

 

Więcej informacji na teamt kobiet w polityce znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + = 19